Descriere
Oxigen gazos medicinal pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Municipal de Boli Contagioase de Copii
Codul fiscal/IDNO
1003600152570
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Lomonosov 49
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
09.02.2023 15:41:32
Ultima modificare
09.02.2023 17:41:03
MTender ID
Cod CPV
24100000-5
-
Gaze
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
18,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -