Descriere
Achiziţionarea Cablului AVVG АПВ-16
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
RED-Nord
Codul fiscal/IDNO
1003602006563
Adresa
MD-3100,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
str. Ştefan cel Mare, 180A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.02.2023 18:12:01
Ultima modificare
20.02.2023 14:37:06
MTender ID
Cod CPV
31300000-9
-
Sârmă şi cabluri izolate
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
385,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -