Descriere
Servicii de supraveghere tehnică a lucrărilor de construcție a instituției preșcolare de 160 locuri în s.Bîc, com. Bubuieci, mun. Chișinău (responsabil tehnic)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria com. Bubuieci
Codul fiscal/IDNO
1007601010459
Adresa
2081,
MOLDOVA,
s.Bubuieci,
mun.Chişinău,
Toader Bubuiog 28
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
08.02.2023 17:42:47
Ultima modificare
10.02.2023 12:12:57
MTender ID
Cod CPV
71500000-3
-
Servicii privind construcţiile
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
391,711.96
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -