Descriere
Produse alimentare pentru pacienții bolnavi de TBC, prin tichete a. 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP SR Anenii Noi
Codul fiscal/IDNO
1003600153290
Adresa
MD 6501,
MOLDOVA,
or.Anenii Noi,
Anenii Noi,
or Anenii Noi, str Uzinelor 30
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Larisa Slivinscaia
Telefonul de contact
068267339
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
08.02.2023 16:49:18
Ultima modificare
08.02.2023 18:40:05
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
443,080.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -