Descriere
Piese și componente pentru stațiile de lucru
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Poșta Moldovei
Codul fiscal/IDNO
1002600023242
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan Cel Mare și Sfânt, nr. 134
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
07.02.2023 17:35:04
Ultima modificare
07.02.2023 18:47:39
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
600,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -