Descriere
Servicii de dezinsecție și deratizare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Nationala a Arhivelor
Codul fiscal/IDNO
1006601004138
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Gh. Asachi nr.67,,B"
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
07.02.2023 17:19:21
Ultima modificare
07.02.2023 17:19:21
MTender ID
Cod CPV
90900000-6
-
Servicii de curăţenie şi igienizare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
10,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -