Descriere
servicii de reparație și întreținere a automobilelor
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul nr1Taraclia
Codul fiscal/IDNO
1006601002064
Adresa
MD-7400,
MOLDOVA,
or.Taraclia (r-l Taraclia),
Taraclia,
Vodoprovodnaia 5
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cristina Gavrilita
Telefonul de contact
029425586
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
07.02.2023 17:00:24
Ultima modificare
07.02.2023 17:06:59
MTender ID
Cod CPV
50100000-6
-
Servicii de reparare şi de întreţinere a vehiculelor şi a echipamentelor aferente şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
20,833.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -