Descriere
Achiziționarea și montarea aparatelor de aer condiționat în anul 2023.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
TERMOELECTRICA
Codul fiscal/IDNO
1003600026295
Adresa
MD-2024,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tudor Vladimirescu, 6
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
07.02.2023 12:00:55
Ultima modificare
08.02.2023 10:10:01
MTender ID
Cod CPV
42500000-1
-
Echipamente de răcire şi de ventilare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
135,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -