Descriere
Servicii de Energie Electrică
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Nationala a Arhivelor
Codul fiscal/IDNO
1006601004138
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Gh. Asachi nr.67,,B"
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
06.02.2023 11:06:47
Ultima modificare
06.02.2023 11:06:47
MTender ID
Cod CPV
98100000-4
-
Servicii de organizaţii asociative
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
183,333.30
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -