Descriere
Procurarea tractorului cu echipament atașat
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COBANI
Codul fiscal/IDNO
1007601002083
Adresa
4918,
MOLDOVA,
s.Cobani,
Glodeni,
s.Cobani
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
angela danila
Telefonul de contact
068849007, 024972534
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
06.02.2023 10:48:51
Ultima modificare
16.02.2023 15:24:59
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
825,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -