Descriere
Servicii de divizier licențiat pentru elaborararea documentației deviz
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General al Poliției
Codul fiscal/IDNO
1013601000495
Adresa
MD-2001,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Tiraspol 11/1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Svetlana Cotorobai
Telefonul de contact
+37378902069
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
06.02.2023 10:06:26
Ultima modificare
15.02.2023 13:47:42
MTender ID
Cod CPV
71200000-0
-
Servicii de arhitectură şi servicii conexe
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
100,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -