Descriere
Piese de schimb si accesorii pentru masini de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Batalion de comunicații și apărare cibernetică al Armatei Naționale
Codul fiscal/IDNO
1006601001296
Adresa
2021,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Șoseaua Hîncești 84
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
02.02.2023 16:19:24
Ultima modificare
06.02.2023 12:16:25
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
199,999.99
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -