Descriere
Calculatoare staţionare de tip desktop
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Academia ,,Ștefan cel Mare” a MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000691
Adresa
2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gh. Asachi 21
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
01.02.2023 11:31:38
Ultima modificare
02.02.2023 14:49:18
MTender ID
Cod CPV
30200000-1
-
Echipament şi accesorii pentru computer
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
200,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -