Descriere
Produse alimentare pentru I Semestru 2023, s. Slobozia Mare, r. Cahul
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Slobozia Mare
Codul fiscal/IDNO
1007601007044
Adresa
5320 MD,
MOLDOVA,
s.Slobozia Mare,
Cahul,
s. Slobozia Mare
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Carastan Valentina
Telefonul de contact
029961236
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
01.02.2023 11:16:02
Ultima modificare
01.02.2023 12:00:40
MTender ID
Cod CPV
15800000-6
-
Diverse produse alimentare
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
364,440.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -