Descriere
reagenti si consumabile de laborator pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Centrul de Sănătate nr.1 Orhei
Codul fiscal/IDNO
1013606002553
Adresa
3501,
MOLDOVA,
mun.Orhei,
Orhei,
str. Vasile Lupu, 127, or. Orhei
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
31.01.2023 15:58:49
Ultima modificare
03.02.2023 14:02:21
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,021,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -