Descriere
Consumabile de laborator pentru Laboratorul National de Referință in Microbiologia TB
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IP UCIMP DS
Codul fiscal/IDNO
1009600018430
Adresa
MD-2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
mun. Chişinău, sec. Buiucani, str. Ciorbă Toma, 18A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
31.01.2023 15:14:46
Ultima modificare
27.02.2023 11:20:43
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
1,059,510.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -