Descriere
Dozatoare de apă rece și caldă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
31.01.2023 14:49:42
Ultima modificare
31.01.2023 15:00:35
MTender ID
Cod CPV
39710000-2
-
Aparate electrice de uz casnic
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
187,320.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -