Descriere
Rechizite de birou, materiale de uz casnic.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Penitenciarul 5 Cahul
Codul fiscal/IDNO
1006601002075
Adresa
MD 3901,
MOLDOVA,
mun.Cahul,
Cahul,
str.Trandafirilor 21
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
31.01.2023 14:34:25
Ultima modificare
02.02.2023 15:52:10
MTender ID
Cod CPV
30100000-0
-
Maşini, echipament şi accesorii de birou, cu excepţia computerelor, a imprimantelor şi a mobilierului
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
75,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -