Descriere
Piese de schimb pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Comisia de Stat pentru Testarea Soiurilor de Plante
Codul fiscal/IDNO
1006601003854
Adresa
2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Stefan cel Mare 180, bir.1210
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Braileanu Eugeniu
Telefonul de contact
022-780-056
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
31.01.2023 13:57:35
Ultima modificare
08.02.2023 14:00:00
MTender ID
Cod CPV
34300000-0
-
Piese şi accesorii pentru vehicule şi pentru motoare de vehicule
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
158,333.33
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -