Descriere
,, Materiale radiologice pentru anul 2023,,
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic Municipal de Ftiziopneumologie
Codul fiscal/IDNO
1003600152709
Adresa
MD-2048,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Grenoble 147
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Stoicev Tatiana
Telefonul de contact
+37369895255
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
31.01.2023 13:55:42
Ultima modificare
02.02.2023 13:13:03
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
78,991.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -