Descriere
Servicii poștale expres de expediere a corespondenței în străinătate, REPETAT
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
BANCA NAȚIONALĂ A MOLDOVEI
Codul fiscal/IDNO
79592
Adresa
MD-2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Grigore Vieru, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
31.01.2023 13:34:36
Ultima modificare
02.02.2023 11:54:59
MTender ID
Cod CPV
64100000-7
-
Servicii poştale şi de curierat
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
84,200.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -