Descriere
Servicii veterinare pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agenția Națională pentru Sănătate Publică
Codul fiscal/IDNO
1018601000021
Adresa
MD- 2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Asachi Gh., 67A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
31.01.2023 09:04:36
Ultima modificare
06.02.2023 11:00:04
MTender ID
Cod CPV
85200000-1
-
Servicii veterinare
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
33,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -