Descriere
Articole parafarmaceutice 2023 (repetat)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Asociația Medicală Teritorială Botanica
Codul fiscal/IDNO
1003600153360
Adresa
2038,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd.Dacia 5/2
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Cecoi Mariana
Telefonul de contact
0-22-53-16-33, 079436345
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 17:22:51
Ultima modificare
30.01.2023 17:22:51
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
37,710.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -