Descriere
Medii și culturi de referință LDSA
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
I.P. Centrul Republican de Diagnostică Veterinară
Codul fiscal/IDNO
1005600030818
Adresa
MD-2051,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Murelor, 3
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Aleona Dumitrascu
Telefonul de contact
+37379477446
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 17:14:03
Ultima modificare
31.01.2023 11:09:30
MTender ID
Cod CPV
33100000-1
-
Echipamente medicale
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
230,100.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -