Descriere
Cabluri și fire electrice
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
REGIA TRANSPORT ELECTRIC Î.M.
Codul fiscal/IDNO
1003600048486
Adresa
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Mitropolit Dosoftei 146
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 15:22:13
Ultima modificare
02.03.2023 14:49:43
MTender ID
Cod CPV
31300000-9
-
Sârmă şi cabluri izolate
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
3,252,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -