Descriere
Utilaj electric pentru troleibuze
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
REGIA TRANSPORT ELECTRIC Î.M.
Codul fiscal/IDNO
1003600048486
Adresa
2004,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
str. Mitropolit Dosoftei 146
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 15:06:09
Ultima modificare
30.01.2023 15:20:42
MTender ID
Cod CPV
31200000-8
-
Aparate de distribuţie şi control ale energiei electrice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
1,579,700.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -