Descriere
Rechizite de birou
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Ministerul Educației și Cercetării
Codul fiscal/IDNO
1006601000107
Adresa
MD-2033,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Chişinău, Piaţa Marii Adunări Naţionale, 1
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Eugeniu Abașev
Telefonul de contact
(022)27-74-76
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 12:52:22
Ultima modificare
31.01.2023 09:54:00
MTender ID
Cod CPV
30190000-7
-
Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
120,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -