Descriere
Lucrări de construcție a terenului de minifotbal Tabăra „Izvoraș”, s. Zloți, r-nul Cimișlia
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia Invatamint General Cimislia
Codul fiscal/IDNO
1007601008959
Adresa
MD-4101,
MOLDOVA,
or.Cimişlia,
Cimişlia,
b-ul Mihai Viteazul, 44
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 11:55:17
Ultima modificare
02.02.2023 11:20:48
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
635,574.85
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -