Descriere
Achizitionarea costumelor nationale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Chistelnita
Codul fiscal/IDNO
1007601002027
Adresa
5815,
MOLDOVA,
s.Chiştelniţa,
Teleneşti,
S. CHISTELNITA
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
CONSTANTIN CIOBANU
Telefonul de contact
025878236
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 11:51:20
Ultima modificare
17.02.2023 17:18:16
MTender ID
Cod CPV
18100000-0
-
Îmbrăcăminte de uz profesional, îmbrăcăminte specială de lucru şi accesorii
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
370,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -