Descriere
Combustibil pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Raional Criuleni
Codul fiscal/IDNO
1003600153223
Adresa
MD-4801,
MOLDOVA,
locality,
Criuleni,
str. Stefan cel Mare nr. 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 11:43:18
Ultima modificare
30.01.2023 12:05:31
MTender ID
Cod CPV
09100000-0
-
Combustibili
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
214,124.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -