Descriere
Achiziția lucrărilor de construcție și reparații capitale a stațiilor de protecție catodică
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
SRL ”Chișinău-gaz”
Codul fiscal/IDNO
1003600066037
Adresa
2000,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Albișoara, 38
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 11:36:25
Ultima modificare
30.01.2023 11:40:15
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
10,071,900.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 martie 2023 -
01 martie 2023 -