Descriere
Șine de Cale Ferată
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Î.S. ,,Calea Ferată din Moldova”
Codul fiscal/IDNO
1002600001257
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Vlaicu Pîrcălab, 48
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 11:15:52
Ultima modificare
13.03.2023 16:28:07
MTender ID
Cod CPV
34900000-6
-
Diverse echipamente de transport şi piese de schimb
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
514,583.33
USD
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -