Descriere
Servicii de curăţenie şi igienizare în municipiului Hîncești
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria municipiului Hincesti
Codul fiscal/IDNO
1007601004054
Adresa
MD-3401,
MOLDOVA,
mun.Hînceşti (r-l Hînceşti),
Hînceşti,
or. Hincesti. str. Mihalcea Hincu,132
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
30.01.2023 10:37:58
Ultima modificare
02.02.2023 14:39:40
MTender ID
Cod CPV
90600000-3
-
Servicii de curăţenie şi igienizare în mediu urban sau rural şi servicii conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
4,234,071.16
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -