Descriere
Ремонт дорог в с.Буджак
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria s.Bugeac
Codul fiscal/IDNO
1007601004319
Adresa
3812,
МОЛДОВА,
с.Буджяк,
АТО Гагаузия,
s.Bugeac, str. Miciurina, 23
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
29.01.2023 18:05:50
Ultima modificare
02.02.2023 10:29:33
MTender ID
Cod CPV
45200000-9
-
Полные или частичные строительные работы и публичные работы
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
2,155,219.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -