Descriere
Cadouri protocolare
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Inspectoratul General de Carabinieri al MAI
Codul fiscal/IDNO
1006601000473
Adresa
MD-2028,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Gheorghe Asachi, 65 A
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.01.2023 15:59:28
Ultima modificare
28.01.2023 16:27:23
MTender ID
Cod CPV
18500000-4
-
Bijuterii, ceasuri şi articole conexe
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
87,500.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -