Descriere
Renovarea-Replanificarea imobilului cu nr. cad. 0100421.200 din mun. Chisinau, sect. Riscani, str. Ioan Botezatorul, nr.1
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia municipala pentru protectia drepturilor copilului
Codul fiscal/IDNO
1007601009543
Adresa
MD2005,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Vlahuta, 3
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.01.2023 15:57:19
Ultima modificare
01.02.2023 13:57:36
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
11,250,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -