Descriere
Echipament electronic (dispozitive criptografice pentru crearea semnăturii electronice)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Serviciul Tehnologia Informaţiei şi Securitate Cibernetică
Codul fiscal/IDNO
1003600096694
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
locality,
mun.Chişinău,
Piaţa Marii Adunări Naţionale 1
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.01.2023 15:21:20
Ultima modificare
28.01.2023 15:29:25
MTender ID
Cod CPV
31700000-3
-
Accesorii electronice, electromecanice şi electrotehnice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
872,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -