Descriere
Produse de papetărie
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.01.2023 14:19:23
Ultima modificare
28.01.2023 14:32:14
MTender ID
Cod CPV
30190000-7
-
Diverse maşini, echipamente şi accesorii de birou
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
44,590.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -