Descriere
condiționere inclusiv instalarea acestora
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Directia Regionala Situatii Exceptionale Causeni
Codul fiscal/IDNO
1006601001506
Adresa
MD-4301,
MOLDOVA,
or.Căuşeni,
Căuşeni,
str. M. Kogalniceanu 11
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.01.2023 11:47:27
Ultima modificare
30.01.2023 09:42:07
MTender ID
Cod CPV
39700000-9
-
Aparate de uz casnic
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
22,400.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -