Descriere
Procurarea tractorului și echipamentului pentru colectarea deșeurilor și întreținerea spațiilor verzi ( încărcător frontal, cupă, lamă de zăpadă, remorcă, cisternă)
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
PRIMARIA COVURLUI
Codul fiscal/IDNO
1007601004180
Adresa
6317,
MOLDOVA,
s.Covurlui,
Leova,
s. Covurlui
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
28.01.2023 11:38:45
Ultima modificare
28.01.2023 11:38:45
MTender ID
Cod CPV
16700000-2
-
Tractoare
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
1,155,333.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 februarie 2023 -
01 februarie 2023 -