Descriere
Reparatia strazii Biruintei-drum de acces catre producatorii agricoli din intravilanul satului Bilicenii Vechi, raionul Singerei
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Primaria Bilicenii Vechi
Codul fiscal/IDNO
1007601002278
Adresa
6214,
MOLDOVA,
s.Bilicenii Vechi,
Sîngerei,
s.Bilicenii Vechi
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Tamara Rusu
Telefonul de contact
069871921 fix 262/33 333
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
28.01.2023 10:15:44
Ultima modificare
29.01.2023 13:37:02
MTender ID
Cod CPV
45400000-1
-
Lucrări de finisare a construcţiilor
Statut
Procedură anulată
Valoarea estimată fără TVA
2,434,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -