Descriere
APA POTABILA
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Centrul National de Expertize Judiciare
Codul fiscal/IDNO
1006601003636
Adresa
2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Maria Cebotari,2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.01.2023 22:29:32
Ultima modificare
27.01.2023 22:58:52
MTender ID
Cod CPV
41110000-3
-
Apă potabilă
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
20,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -