Descriere
Servicii alimentare pentru alimentarea copiilor din cadrul instituțiilor de învățământ preuniversitare subordonate DETS Botanica și instituțiilor de învățământ care se află la autonomie financiară pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Direcția Educație Tineret și Sport Sectorul Botanica
Codul fiscal/IDNO
1007601010448
Adresa
MD-2060,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Bd. Traian 21/2
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.01.2023 18:02:11
Ultima modificare
27.01.2023 18:25:38
MTender ID
Cod CPV
55500000-5
-
Servicii de cantină şi servicii de catering
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
23,147,538.15
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -