Descriere
Servicii de pază fizică a oficiilor/edificiilor ASP
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Agentia Servicii Publice
Codul fiscal/IDNO
1002600024700
Adresa
2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. Puskin, 42
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.01.2023 17:36:38
Ultima modificare
27.01.2023 17:36:38
MTender ID
Cod CPV
79700000-1
-
Servicii de investigaţie şi de siguranţă
Statut
Planificare
Valoarea estimată fără TVA
1,040,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -