Descriere
Oxigen și gaze industriale
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Moldelectrica
Codul fiscal/IDNO
1002600004580
Adresa
MD-2012,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str. V. Alecsandri, 78
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Angela Raileanu
Telefonul de contact
0-22-25-34-19
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
27.01.2023 17:26:35
Ultima modificare
27.01.2023 17:42:22
MTender ID
Cod CPV
24100000-5
-
Gaze
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
18,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -