Descriere
Inventar din inox pentru sălile de operație conform necesităților IMSP Spitalul Clinic de Traumatologie și Ortopedie anul 2023.
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul Clinic de Traumatologie si Ortopedie
Codul fiscal/IDNO
1003600150598
Adresa
MD- 2004,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
bd. Ștefan cel Mare 190.
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.01.2023 16:10:19
Ultima modificare
27.01.2023 16:13:24
MTender ID
Cod CPV
42900000-5
-
Diverse utilaje de uz general şi special
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
130,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -