Descriere
Reagenţi pentru analizatorul hematologic automat Mindray BC – 3CS
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul Oncologic
Codul fiscal/IDNO
1003600151023
Adresa
MD,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Testemitanu 30
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.01.2023 15:12:44
Ultima modificare
27.01.2023 15:25:00
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
100,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -