Descriere
Hârtie igienică, batiste, şervete din hârtie pentru mâini şi şervete de masă
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Spitalul de Psihiatrie Bălţi
Codul fiscal/IDNO
1003602150662
Adresa
MD-3110,
MOLDOVA,
mun.Bălţi,
mun.Bălţi,
strada Iurie Gagarin nr. 114
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.01.2023 14:57:49
Ultima modificare
28.01.2023 14:04:55
MTender ID
Cod CPV
33700000-7
-
Produse de îngrijire personală
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
94,000.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -