Descriere
Achiziţionarea reagenților pentru laboratorul național de referință anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
IMSP Institutul de Ftiziopneumologie "Chiril Draganiuc"
Codul fiscal/IDNO
1003600151724
Adresa
MD 2025,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
Str.Constantin Vîrnav 13
Web site
--------
Persoana de contact
Nume Prenume
Gabriela Lisenco
Telefonul de contact
022 572 213
Fax
--------
Datele achiziției
Data publicării
27.01.2023 11:06:22
Ultima modificare
30.01.2023 11:58:16
MTender ID
Cod CPV
33600000-6
-
Produse farmaceutice
Statut
Activ
Valoarea estimată fără TVA
150,150.00
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -