Descriere
Servicii de evacuare a deșeurilor menajere pentru anul 2023
Informaţia despre Autoritatea Contractantă
Denumirea
Universitatea de Stat din Moldova
Codul fiscal/IDNO
1006600064263
Adresa
MD-2009,
MOLDOVA,
mun.Chişinău,
mun.Chişinău,
str.Alexe Mateevici 60
Web site
--------
Persoana de contact
Datele achiziției
Data publicării
27.01.2023 10:07:01
Ultima modificare
17.02.2023 14:00:00
MTender ID
Cod CPV
90510000-5
-
Eliminare şi tratare a deşeurilor menajere
Statut
Procedura nu a avut loc
Valoarea estimată fără TVA
949,285.05
MDL
Perioada de depunere a ofertelor:
01 ianuarie 2023 -
01 ianuarie 2023 -